Kliknij "więcej" aby poznać szczegóły!

więcej o Kliknij "więcej" aby poznać szczegóły!

Grant Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej na umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich w UJ przyznany! Wysokość łączna grantu 2,2 mln PLN. SDNH będzie liderem tego projektu. Realizacja rozpocznie się od stycznia 2021 roku. więcej o

First recruitment for the Una-Her-Doc doctoral program has been completed

22.09.2021
We are pleased to announce that the first recruitment for the Una-Her-Doc doctoral program has been completed in the Doctoral School in the Humanities at the Jagiellonian University. The first accepted candidate is Grace Simpson.
więcej o First recruitment for the Una-Her-Doc doctoral program has been completed
London Doctoral Summer School "The Doctoral Process and Beyond"

02.06.2021
21st June-3rd July 2021. Process will comprise of 11 research topics from research design, academic writing, literature review, research methods and methodology, data analysis, grant applications, research dissemination and publication of research in academic journals and books.
więcej o London Doctoral Summer School "The Doctoral Process and Beyond"

15.04.2021
Warsztat odbędzie się 22.04 godz. 12:00-13:30 na platformie MS Teams
więcej o Przygotowanie Indywidualnego Planu Badawczego - od rekrutacji do Szkoły Doktorskiej do oceny śródokresowej

Program pozwala na przyjazdy do Polski zarówno uznanych, jak i obiecujących naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy wzmocnią potencjał naukowy polskich uczelni i włączą się w prowadzone w nich aktywności naukowe, przede wszystkim projekty badawcze i dydaktykę.
więcej o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Ulam NAWA (Program im. Stanisława Ulama)
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker  NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

Celem Programu jest wsparcie mobilności międzynarodowej doktorantów, naukowców i nauczycieli akademickich przez umożliwienie im rozwoju naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich na całym świecie. Program jest otwarty dla doktorantów i naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, a jednostkami goszczącymi mogą być ośrodki naukowe lub akademickie na całym świecie.
więcej o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)