15.04.2021
Warsztat odbędzie się 22.04 godz. 12:00-13:30 na platformie MS Teams
więcej o Przygotowanie Indywidualnego Planu Badawczego - od rekrutacji do Szkoły Doktorskiej do oceny śródokresowej

Program pozwala na przyjazdy do Polski zarówno uznanych, jak i obiecujących naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy wzmocnią potencjał naukowy polskich uczelni i włączą się w prowadzone w nich aktywności naukowe, przede wszystkim projekty badawcze i dydaktykę.
więcej o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Ulam NAWA (Program im. Stanisława Ulama)
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker  NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

Celem Programu jest wsparcie mobilności międzynarodowej doktorantów, naukowców i nauczycieli akademickich przez umożliwienie im rozwoju naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich na całym świecie. Program jest otwarty dla doktorantów i naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, a jednostkami goszczącymi mogą być ośrodki naukowe lub akademickie na całym świecie.
więcej o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

31.03.2021
26 marca odbył się finał konkursu Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University. 10 doktorantów z UJ przedstawiło tematykę swoich prac doktorskich w bardzo krótkich prezentacjach z użyciem tylko jednego slajdu.
więcej o Doktorant SDNH UJ, pan Błażej Mzyk uzyskał II miejsce w konkursie Coimbra Group 3-Minute-Thesis JU. Gratulujemy!

19.03.2021
więcej o Czwarta edycja Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych (LS CAQDAS)