Kolokwia Humanistyczne zostały zawieszone!

05.03.2020
Kolokwia Humanistyczne w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ zostały zawieszone aż do Świąt Wielkiej Nocy - 13 kwietnia 2020 r.
więcej o Kolokwia Humanistyczne zostały zawieszone!
Sukcesy naszych Doktorantów

27.02.2020
Osiągnięcia Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ.
więcej o Sukcesy naszych Doktorantów

19.02.2020
Warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka pt.: "Horn and Other Scales and Scalar Implicature in Neo-Gricean Pragmatics". Poprowadzi je prof. Yan Huang z University of Auckland (Nowa Zelandia, wcześniej również University of Oxford i University of Cambridge). Warsztaty odbędą się w pon., 02.03. br. w g. 11.00-14.00 w sali 42 w budynku przy ul. Gołębiej 16.
więcej o Warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka w Szkole Doktorskiej Nauk Human. - 2020.03.02
"Jesteśmy z wyobraźni": sesja naukowa poświęcona Ewie Lipskiej

więcej o "Jesteśmy z wyobraźni": sesja naukowa poświęcona Ewie Lipskiej