Перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Skip banner

12.01.2021
COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY® (CG 3MT JU) jest konkursem skierowanym do doktorantów, w którym przedstawiają oni swoją pracę badawczą podczas 3-minutowej prezentacji w języku angielskim, zrozumiałym dla publiczności nie będącej specjalistami w danej dziedzinie. W trakcie wystąpienia uczestnicy mogą użyć tylko jednego slajdu i nie mogą korzystać z żadnych akcesoriów oraz pomocy naukowych.
Читати ще o The second edition of the COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY® contest

02.09.2020
Читати ще o Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na pracownika administracyjnego w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ!
21 maja 2020 prof. Władysław T. Miodunka był gościem Kolokwiów Humanistycznych!

01.06.2020
Tytuł wystąpienia: Język polski i bilingwizm polsko-obcy w świecie. Dzieje badań i główne problemy badawcze
Читати ще o 21 maja 2020 prof. Władysław T. Miodunka był gościem Kolokwiów Humanistycznych!
5 maja odbył się Wirtualny Dzień otwarty SDNH!

06.05.2020
Читати ще o 5 maja odbył się Wirtualny Dzień otwarty SDNH!
16 kwietnia 2020 odbyło się zdalne spotkanie informacyjne z Doktorantami SDNH

27.04.2020
16 kwietnia 2020 odbyło się zdalne spotkanie informacyjne z Doktorantami SDNH
Читати ще o 16 kwietnia 2020 odbyło się zdalne spotkanie informacyjne z Doktorantami SDNH