Перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Skip banner

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker  NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

Celem Programu jest wsparcie mobilności międzynarodowej doktorantów, naukowców i nauczycieli akademickich przez umożliwienie im rozwoju naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich na całym świecie. Program jest otwarty dla doktorantów i naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, a jednostkami goszczącymi mogą być ośrodki naukowe lub akademickie na całym świecie.
Читати ще o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

31.03.2021
26 marca odbył się finał konkursu Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University. 10 doktorantów z UJ przedstawiło tematykę swoich prac doktorskich w bardzo krótkich prezentacjach z użyciem tylko jednego slajdu.
Читати ще o Doktorant SDNH UJ, pan Błażej Mzyk uzyskał II miejsce w konkursie Coimbra Group 3-Minute-Thesis JU. Gratulujemy!

19.03.2021
Читати ще o Czwarta edycja Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych (LS CAQDAS)

26.02.2021
4-03-2021, 4:00 pm (GMT+1) In this richly illustrated lecture, we will move from chemistry as an essential tool for making art to the artistic elements in the molecular science. Then the lecturer will take on a more difficult task, of sketching the spiritual ground which art and a science that has creation at its heart share. He will even take a wild leap to modern times, by posing a question that at first sight seems absurd: Is there an analogue in science to abstract art? We’ll see.
Читати ще o Prof. Roald Hoffmann, Cornell University, USA: CHEMISTRY IN ART, ART IN CHEMISTRY, AND THE SPIRITUAL GROUND THEY SHARE.

22.01.2021
Читати ще o Uroczyste rozpoczęcie kształcenia dla II edycji (2020-2024) w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego