перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

пропустити банер

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Uroczyste rozpoczęcie kształcenia dla II edycji (2020-2024) w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie kształcenia dla II edycji (2020-2024) w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość odbędzie się w czwartek 28 stycznia 2021 roku, o godz. 14.30 na platformie MS Teams (kod dostępu: 1ja3x9z). Po części oficjalnej, o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie naukowe w ramach serii Kolokwia Humanistyczne Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych, podczas którego wykład pt. "Organizacja społeczna i zmiana w prehistorii", wygłosi prof. Sławomir Kadrow. Kod dostępu do kanału Kolokwia Humanistyczne SDNH:

m9qc923.

Program uroczystości:

14.30 - Rozpoczęcie uroczystości (Platforma MS Teams, kod: 1ja3x9z)

W imieniu JM Rektora UJ, prof. Jacka Popiela, prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju

Prof. Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki

Prof. Ryszard Nycz, Przewodniczący Rady Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Przedstawiciel Doktorantów II edycji

14.55 - Zamknięcie części oficjalnej

15.00 Kolokwium Humanistyczne Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych (Platforma MS Teams, kod: m9qc923): prof. Sławomir Kadrow, Organizacja społeczna i zmiana w prehistorii.

16.30 Spodziewane zakończenie Kolokwium