Klub Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

29.11.2019
Doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych powołali Klub Doktorantów naszej Szkoły. Siedziba Klubu znajduje się w pomieszczeniach Szkoły przy ul. Czapskich 4.
więcej o Klub Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych
Inauguracja wewnętrzna Szkoły

13.11.2019
Dnia 29 października 2019 roku o godzinie 15.00 w Collegium Novum odbyła się z udziałem Pani prof. dr hab. Doroty Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, uroczysta inauguracja dla Doktorantów I roku wszystkich programów doktorskich prowadzonych przez Szkołę.
więcej o Inauguracja wewnętrzna Szkoły