Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Zasady przeprowadzania konkursu na wsparcie w ramach Skills Development and Engagement Module Inicjatywa Doskonałości Uniwersytet Jagielloński

UWAGA - otwarte konkursy ID.UJ Visibility & Mobility oraz Skills Development & Engagement

W związku z Państwa pytaniami dotyczącymi dostępności środków w ramach modułów ID.UJ, skierowaliśmy prośbę do Pana Prorektora ds. badań naukowych, prof. dra hab. Piotra Kuśtrowskiego i otrzymaliśmy zgodę na czasowe uruchomienie konkursów na finansowanie aktywności związanych z realizacją indywidualnych planów badawczych Doktorantek i Doktorantów SDNH w lutym, marcu i kwietniu 2023, w oparciu o wcześniej przyjęte regulaminy.

Zarówno w module Visibility & Mobility, jak i Skills Development & Engagement możliwe jest zwrócenie się o finansowanie aktywności o wysokiej jakości i międzynarodowej randze naukowej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Prosimy o składanie wniosków w strefie ID.UJ, zgodnie z wcześniej funkcjonującymi zasadami w wyznaczonych terminach.

pdf
Zarządzenie nr 14 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 28 stycznia 2022 roku w sprawie: zasad przyznawania wsparcia finansowego dla doktorantów i uczestników studiów doktoranckich Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim
Prawa i obowiązki Doktoranta i Oświadczenie
Wniosek