5 maja odbył się Wirtualny Dzień otwarty SDNH!

5 maja odbył się Wirtualny Dzień otwarty SDNH! 5 maja odbyły się za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook Wirtualne Dni Otwarte SDNH UJ. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem przyszłych kandydatów do Szkoły. Nasi Doktoranci z pomocą Dyrektora i Kierowników programów odpowiedzieli na ponad trzydzieści pytań, dotyczących procesu rekrutacyjnego i kształcenia w szkole doktorskiej. Dziękujemy za udział i zachęcamy do śledzenia dalszych wydarzeń Szkoły związanych z rekrutacją!