Stypendia w ramach grantu Dr Anny Szołuchy

2 stypendia doktoranckie w projekcie o technologiach kosmicznych, surowcach i społecznościach „multiplanetarnych”
Jednostka: Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej oraz Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych, Uniwersytet Jagielloński, Kraków
Otwarcie konkursu: 7 czerwca 2021
Termin składania wniosków: godzina 23.59 CET w poniedziałek, 5 lipca 2021
Kierownik i przełożona: Dr Anna Szołucha

Konkurs jest skierowany do wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych kandydatów/kandydatek, którzy pragnęliby rozpocząć studia doktoranckie jako część dynamicznego zespołu badawczego analizującego “technologie kosmiczne, surowce i społeczności multiplanetarne”.
W naszym interdyscyplinarnym projekcie badamy jak eksploracja kosmosu kształtuje ludzkie wyobrażenia o życiu na tym i innych światach/planetach. Jako część zespołu, doktoranci będą prowadzić swoje własne projekty badawcze w tym zakresie oraz uczestniczyć w pracach zespołu. Zakres oraz ukierunkowanie badań
zaproponowanych przez kandydatów/kandydatki musi być związany z ogólnymi celami projektu. Dlatego przed złożeniem wniosków o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej, zaleca się, aby kandydaci/kandydatki skontaktowali się z kierownikiem projektu w celu przedyskutowania swoich propozycji badawczych.

Kalendarz rekrutacji
Kryteria rekrutacji