London Doctoral Summer School "The Doctoral Process and Beyond"

02.06.2021
21st June-3rd July 2021. Process will comprise of 11 research topics from research design, academic writing, literature review, research methods and methodology, data analysis, grant applications, research dissemination and publication of research in academic journals and books.
więcej o London Doctoral Summer School "The Doctoral Process and Beyond"

Warsztat odbędzie się 22.04 godz. 12:00-13:30 na platformie MS Teams
więcej o Przygotowanie Indywidualnego Planu Badawczego - od rekrutacji do Szkoły Doktorskiej do oceny śródokresowej

Program pozwala na przyjazdy do Polski zarówno uznanych, jak i obiecujących naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy wzmocnią potencjał naukowy polskich uczelni i włączą się w prowadzone w nich aktywności naukowe, przede wszystkim projekty badawcze i dydaktykę.
więcej o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Ulam NAWA (Program im. Stanisława Ulama)
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker  NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

Celem Programu jest wsparcie mobilności międzynarodowej doktorantów, naukowców i nauczycieli akademickich przez umożliwienie im rozwoju naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich na całym świecie. Program jest otwarty dla doktorantów i naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, a jednostkami goszczącymi mogą być ośrodki naukowe lub akademickie na całym świecie.
więcej o Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w programie Bekker NAWA (Program im. Mieczysława Bekkera)

31.03.2021
26 marca odbył się finał konkursu Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University. 10 doktorantów z UJ przedstawiło tematykę swoich prac doktorskich w bardzo krótkich prezentacjach z użyciem tylko jednego slajdu.
więcej o Doktorant SDNH UJ, pan Błażej Mzyk uzyskał II miejsce w konkursie Coimbra Group 3-Minute-Thesis JU. Gratulujemy!