Sukcesy naszych Doktorantów

Osiągnięcia Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ.

Sukcesy Doktorantów w naszej Szkole Doktorskiej:

- Doktorant Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ, mgr Mariusz Maziarz realizujący projekt doktorski pod kierunkiem dra Tomasza Żuradzkiego (Grant ERC, BIOUNCERTAINTY - IF UJ) w ramach Programu interdyscyplinarnego otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnego młodego naukowca.

- Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ, mgr Dominika Werońska w "Three Minutes Thesis Competition", w ramach sieci Coimbra Group, zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w marcu.

- Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ, mgr Joanna Mendyk otrzymała grant "Young Researcher's Grant" z Utrecht Network na realizację miesięcznego stażu badawczego na Universitat de València

Serdecznie gratulujemy naszym Doktorantom i wyrażamy radość z ich osiągnięć.