Warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka w Szkole Doktorskiej Nauk Human. - 2020.03.02

Warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka pt.: "Horn and Other Scales and Scalar Implicature in Neo-Gricean Pragmatics". Poprowadzi je prof. Yan Huang z University of Auckland (Nowa Zelandia, wcześniej również University of Oxford i University of Cambridge). Warsztaty odbędą się w pon., 02.03. br. w g. 11.00-14.00 w sali 42 w budynku przy ul. Gołębiej 16.

Zapraszamy do zapisywania się na warsztaty z zakresu językoznawstwa i filozofii języka pt.: Horn and Other Scales and Scalar Implicature in Neo-Gricean Pragmatics w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych.

W załącznikach poniżej opis warsztatów oraz informacje o prowadzącym.

Możliwość zapisania się na warsztaty przez system USOSweb potrwa do pon., 02.03 do g. 08:00.
Kod rejestracji: SDH-19/20L_workshop. Opis rejestracji: Registration for the Prof. Y. Huang's Workshop_Scales in Neo Pragmatics.

Link bezpośredni do rejestracji w systemie USOSweb:
https://www.usosweb.uj.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/przedmioty/pokazPrzedmiot&prz_kod=SDH-005 .

warsztaty_w_SDNH__prof._Y._Huang_-_Scales_in_Neo_2020.03.02
Huang_short pen portrait