Najnowsze informacje i wydarzenia w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Od piątku, 24 stycznia 2020 roku dostępne będą wnioski o granty na realizację indywidualnych planów badawczych. Limit górny budżetu dla Doktoranta Szkoły - 8 000 PLN/rok. Rekrutacja odbywać się będzie w trybie ciągłym. Posiedzenie Komisji kwalifikującej odbywać się będzie raz w miesiącu.

Jest już dostępny harmonogram zajęć w SDNH UJ na II semestr: https://human.phd.uj.edu.pl/dla-doktorantow/dokumenty-do-pobrania.
Sylabusy zostaną udostępnione niebawem.

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku o godz. 17.00 w sali 52 Collegium Novum odbędzie się spotkanie organizacyjne z Doktorantami Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych.

W czwartek, 23 stycznia 2020 roku o godz. 15.00 w sali 52 Collegium Novum odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych.