Klub Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych powołali Klub Doktorantów naszej Szkoły. Siedziba Klubu znajduje się w pomieszczeniach Szkoły: Rynek Główny 34

Klub Doktorantów SDNH UJ został powołany 8 października 2019 r. w celu samoorganizacji Doktorantek i Doktorantów SDNH UJ oraz wspierania działań Szkoły i poszczególnych jej członków.

W roku akademickim 2021/2022, Zarząd Klubu stanowią:

• Mikołaj Dunikowski,
  • Sebastian Hanek,
  • Anna Borowy.

Zarząd Klubu pozostaje w stałym kontakcie z Dyrektorem SDNH UJ oraz Doktorantkami i Doktorantami Szkoły i oferuje pomoc lub pośrednictwo we wszelkich sytuacjach, dotyczących wewnętrznego życia naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego SDNH UJ. Klub wspiera oddolną działalność oraz organizuje i animuje integrację Doktorantek i Doktorantów.

W roku akademickim 2021/2022 działalność Klubu dotyczy m. in.:

• Powołania Klubu i jego władz oraz organizacji pracy;
  • Wyposażenia Common Roomu w meble i sprzęty;
  • Wspierania integracji Doktorantek i Doktorantów;
  • Wspierania Dyrekcji SDNH UJ w organizacji spotkań i wydarzeń Szkoły w tym Kolokwiów Humanistycznych, Dni Otwartych, Freshers’ Day oraz Sympozjum Badawczego;
  • Przeprowadzania wśród Doktorantek i Doktorantów konsultacji związanych z formalnymi aspektami funkcjonowania Szkoły;
  • Pomocy w przeprowadzeniu oceny zajęć dydaktycznych;

Common room

Klub Doktorantów SDNH UJ dysponuje pomieszczeniem w siedzibie Szkoły, służącym Doktorantkom i Doktorantom do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu wolnego. Pomieszczenie wyposażone jest w wygodne miejsce do pracy i odpoczynku, komputer oraz urządzenie wielofunkcyjne. Dostęp do Common Roomu możliwy jest dzięki zastosowaniu zamka elektronicznego, kodowanego z legitymacjami doktoranckimi. Zarząd Klubu sprawuje opiekę nad pomieszczeniem. Użytkownicy Common Roomu są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania zasad użytkowania pomieszczenia.

Uwaga! Common Room jest zamknięty w okresie obowiązywania rozporządzenia JMRektora UJ w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w społeczności akademickiej UJ.

.

Karty MultiSport Plus

Członkowie Klubu Doktorantów mogą skorzystać ze specjalnego dofinansowania kart MultiSport Plus. Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o kontakt z Zarządem Klubu pod adresem mailowym sdnh-club@uj.edu.pl.

Wszelkie zapytania należy wysyłać pod adres mailowy Klubu: sdnh-club@uj.edu.pl

pdf
Uchwała nr 1/2021 z dnia 7 października 2021 Walnego Zgromadzenia Klubu Doktorantów SDNH UJ
pdf