Stypendium Rządu Francuskiego (BGF) dla p. mgr Bartosza Bednarczyka

Serdecznie gratulujemy Doktorantowi programu Filozofia, p. Bartoszowi Bednarczykowi otrzymania Stypendium Rządu Francuskiego (BGF) na roczny pobyt w Université Paris Sorbonne!

Prestiżowe stypendia doktoranckie w ramach programu interdyscyplinarnego

31 lipca rozpocznie się rekrutacja kanydatów do interdyscyplinarnego programu doktorskiego. Szkoła wraz z POB Heritage oferuje 6 stypendiów o podwyższonej wysokości na realizację przełomowych badań o charakterze interdyscyplinarnym i międzynarodowym dotyczących szeroko rozumianego dziedzictwa. Szczegóły wkrótce!

Stypendium START FNP dla p. dra Mariusza Maziarza!

Pan dr Mariusz Maziarz, doktorant Programu Interdyscyplinarnego w ramach grantu ERC dra Tomasza Żuradzkiego, otrzymał presitżowe stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. GRATULUJEMY! więcej o

Pani mgr Dominika Werońska triumfatorką konkursu CG 3MT JU!

W ubiegły piątek po raz pierwszy w Uniwersytecie Jagiellońskim odbył się uczelniany finał konkursu dla doktorantów Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University (CG 3MT JU). Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uczestnicy rywalizowali zdalnie. Zwyciężyła Dominika Werońska, doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych w programie doktorskim językoznawstwo więcej o

21.10.2020

Inauguracja Szkół Doktorskich UJ

29.11.2019
27 listopada 2019 roku odbyła się uroczysta inauguracja Szkół Doktorskich działających w UJ. Z ramienia Doktorantów naszej Szkoły okolicznościowy upominek i list gratulacyjny odebrał p. mgr Michał Sawczuk. Dołączamy się do gratulacji!
więcej o Inauguracja Szkół Doktorskich UJ

29.11.2019
Senat UJ zatwierdził w Uchwale nr 5/I/2020 z 29 stycznia 2020 roku zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych w roku akademickim 2020/2021.
więcej o Zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych na rok akademicki 2020/2021.

Klub Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

29.11.2019
Doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych powołali Klub Doktorantów naszej Szkoły. Siedziba Klubu znajduje się w pomieszczeniach Szkoły przy ul. Czapskich 4.
więcej o Klub Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Inauguracja wewnętrzna Szkoły

13.11.2019
Dnia 29 października 2019 roku o godzinie 15.00 w Collegium Novum odbyła się z udziałem Pani prof. dr hab. Doroty Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, uroczysta inauguracja dla Doktorantów I roku wszystkich programów doktorskich prowadzonych przez Szkołę.
więcej o Inauguracja wewnętrzna Szkoły