Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Springer Nature - Nature Masterclasses

Uprzejmie przypominamy, że Uniwersytet Jagielloński ma dostęp do świetnej prestiżowej platformy e-learningowej Nature Masterclasses. W poniedziałek 22 listopada 2021 roku, o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie informacyjne (via Teams) z przedstawicielami Springer Nature (z redakcji platformy, spotkanie w j. angielskim).

Link do spotkania będzie rozesłany w piątek (19.11.21) około południa. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Nasz wewnętrzny recenzent (także publikujący w Nature) tak ją ocenił:

"Cała platforma jest znakomicie dopracowana, świetny dobór treści, ciekawa niemęcząca forma mini filmików, bardzo klarownie wyjaśnione treści bez wodolejstwa (zdumiewa mnie, jak wiele można się dowiedzieć z 2-3 minutowego filmu). Myślę, że doktoranci skorzystają na tym bardzo."

Kursy dostępne online na platformie to :

• Networking for Researchers (new!)
  • Persuasive Grant Writing (new!)
  • Scientific Writing and Publishing
  • Effective Collaboration in Research
  • Peer Review
  • Managing Research Data to Unlock its Potential
  • Narrative Tools for Researchers

Planowane jeszcze w tym roku:

• Data Analysis
  • Advancing your Scientific Presentations

Dostęp do kursów wymaga rejestracji  na stronie internetowej Nature Masterclasses: https://masterclasses.nature.com (patrz załączona instrukcja) z wykorzystaniem adresu e-mail na UJ.