Stypendium Rządu Francuskiego (BGF) dla p. mgr Bartosza Bednarczyka

Serdecznie gratulujemy Doktorantowi programu Filozofia, p. Bartoszowi Bednarczykowi otrzymania Stypendium Rządu Francuskiego (BGF) na roczny pobyt w Université Paris Sorbonne!

Prestiżowe stypendia doktoranckie w ramach programu interdyscyplinarnego

31 lipca rozpocznie się rekrutacja kanydatów do interdyscyplinarnego programu doktorskiego. Szkoła wraz z POB Heritage oferuje 6 stypendiów o podwyższonej wysokości na realizację przełomowych badań o charakterze interdyscyplinarnym i międzynarodowym dotyczących szeroko rozumianego dziedzictwa. Szczegóły wkrótce!

Stypendium START FNP dla p. dra Mariusza Maziarza!

Pan dr Mariusz Maziarz, doktorant Programu Interdyscyplinarnego w ramach grantu ERC dra Tomasza Żuradzkiego, otrzymał presitżowe stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. GRATULUJEMY! więcej o

Pani mgr Dominika Werońska triumfatorką konkursu CG 3MT JU!

W ubiegły piątek po raz pierwszy w Uniwersytecie Jagiellońskim odbył się uczelniany finał konkursu dla doktorantów Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University (CG 3MT JU). Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uczestnicy rywalizowali zdalnie. Zwyciężyła Dominika Werońska, doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych w programie doktorskim językoznawstwo więcej o

21.10.2020

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na pracownika administracyjnego w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ!

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają następujące kryteria kwalifikacyjne:

• wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy administracyjnej i w pracy z ludźmi (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze studentami lub doktorantami),
  • znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów USOS i SAP oraz pracy w UJ.

Kandydaci przystępujący do konkursu winni złożyć następujące dokumenty:

1. życiorys,
2. list motywacyjny,
3. rekomendacja z ostatniego miejsca pracy.

Charakterystyka stanowiska:

Zatrudnienie od 01 października 2020 roku.
Pracownik administracyjny zajmujący się obsługą procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych (USOS, pisma, dokumentacja doktorantów, współpraca z prowadzącymi zajęcia w Szkole, harmonogram zajęć, wsparcie Kierowników Programów Doktorskich, wsparcie procesu rekrutacyjnego), wsparcie obsługi finansowej (zakupy, faktury, zamówienia, SAP), obsługa Rady Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych, wsparcie w pozyskiwaniu środków ze źródeł zewnętrznych i aktywności Szkoły na zewnątrz.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie dokumentów na adres: human@uj.edu.pl w tytule wiadomości: Konkurs PA 2020. Dokumenty należy przesyłać w terminie od dnia 7 września 2020 roku do dnia 16 września 2020 roku.

Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywać się w terminie od dnia 17 września do 18 września 2020 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 21 września 2020 roku.
Uniwersytet Jagielloński zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadamiania o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybranego kandydata.

pdf
Dla kandydatów - informacje o konkursie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych