Zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych na rok akademicki 2020/2021.

Senat UJ zatwierdził w Uchwale nr 5/I/2020 z 29 stycznia 2020 roku zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych w roku akademickim 2020/2021.

Treść uchwały jest do pobrania na stronie: https://human.phd.uj.edu.pl/dla-kandydatow/dokumenty-do-pobrania .

Zasady rekrutacji (szczegółowy harmonogram rekrutacji, liczba stypendiów w oferowanych programach doktorskich oraz wymagane formularze) do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ na rok akademicki 2020/2021 wraz ze wszystkimi terminami zostaną ogłoszone do 31 marca 2020 na stronie dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.